Samba Tarnobrzeg
8 listopada 2011

UWAGA UWAGA PODCZAS REJESTRACJI

UWAGA UWAGA PODCZAS REJESTRACJI

Ważna informacja dla wszystkich rejestrujących się osób. Bardzo proszę zwracajcie uwagę na dokładne napisanie swojego adresu e-mail. Jak wypełnicie okienko przeczytajcie adres jeszcze raz aby dokładnie go sprawdzić. Na ten adres bowiem system wysyła informacje z linkiem który trzeba kliknąć aby potwierdzić rejestracje. Jeśli takiego e-maila nie dostałeś(-aś) i nie kliknąłeś (-aś) na opisany wyżej link Twoja karta pozostanie nie aktywna. Jeżeli długo nie dostajecie e-maila z potwierdzeniem rejestracji najprawdopodobniej wpisaliście błędnie własny adres e-mail. To jest najczęściej popełniany błąd. W takim przypadku trzeba wysłać informacje o tym że nie otrzymaliście e-maila potwierdzającego na adres administratora: admin@stsamba.pl. W tym e-mailu podajcie właściwy adres do kontaktowania się z Wami

Jeszcze jedna uwaga jeśli mieszkacie w małej miejscowości w której nie ma ulic. W okienku ulica należy powtórzyć nazwę miejscowości w której mieszkacie.

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.