Samba Tarnobrzeg
5 listopada 2011

CORAZ WIĘCEJ OSÓB REJESTRUJE SIĘ W NASZYM PROGRAMIE

CORAZ WIĘCEJ OSÓB REJESTRUJE SIĘ W NASZYM PROGRAMIE

Na zajęciach tanecznych w ubiegłym tygodniu wszyscy nasi tancerze otrzymali karty tancerza. Rejestracja w programie "Zaszczepiamy pasję" rozpoczęła się na dobre. Jest to tym bardziej ważne, że już od przyszłego tygodnia będzie można gromadzić pierwsze bakcyle na swoim koncie internetowym.
Również płatnosci i przyznawane za nie bakcyle zostaną zarejestrowane i będą do waszej dyspozycji przy ewentualnych zakupach w sklepie bakcyla.
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami ulega  równiez zmianie system i zasady płatnosci za zajęcia.
Podstawowa stawka za godzinę zegarową zajęć wynosi 7 zł. Od tej kwoty przyznajemy rabaty w zależnosci od wielu czynników np ilości godzin zajęć w tygodniu.
Zasady obliczania należności za zajęcia znajdziecie w zakładce "Informacje organizacyjne" aby uzyskać do nich dostęp trzeba się zarejestrować.
UWAGA WAŻNA INFORMACJA - W tym miesiącu, ponieważ jest to pierwszy miesiąc działania naszego programu, premie za terminową wpłatę będzie można otrzymać do 22 listopada.
... no i nie zapomnijcie zaraz po rejestracji rozwiązać pierwszego sambowego quizu.

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.