Samba Tarnobrzeg
20 września 2011

TRWAJĄ ZAPISY DO NOWYCH GRUP W STYLU HIP HOP

TRWAJĄ ZAPISY DO NOWYCH GRUP W STYLU HIP HOP

... tworzymy nowy styl w naszej szkole tańca. Trwają zapisy do nowych grup tanecznych. Zaprosiliśmy do współpracy przy tym zadaniu P. Sylwię Żołądkiewicz, pasjonatkę tańca. Absolwentkę AWF. Sama uczestniczyła w wielu szkoleniach prowadzonych przez najlepszych choreografów tego stylu tanecznego między innymi: Anthony Kaye, Inko Dancers, J, Shaun Niles, Dance 2xs, Emer Walsh, Candance Brown. Specjalizuje się w stylach: hip hop, crumping, wacking, comercial, contemporary rock, groove, new age, high heels. Uczestniczyła w wielu przeglądach i konkursach w stylu Hip Hop. Ze swoją grupą, kilka lat temy zajęła między innymi 6 miejsce na mistrzostwach świata.

Dlaczego HIP HOP u nas

- Prowadzącą już przedstawiliśmy. Sylwia jest na pewno mocną stroną naszych zajęć. Była z nami na obozie tanecznym 45 godzin  zajęć z naszymi tancerzami sprawiło chęć obopulnej współpracy - chcemy to przekuć w mocną  tarnobrzeską grupę  hip hopu.

- opłata za zajęcia wynosi tylko 7 zł/godz zegarową płatne co miesiąć bez konieczności podpisywania długoterminowych umów zobowiązujących was do płacenia np za cały rok z góry. Jesteśmy przekonani, że sami będziecie chcieli uczęszczać na zajęcia.

- wszyscy uczestnicy zajęć objęci zostaną specjalnym programem "zaszczepiania pasji" - otrzymają karty tancerza i od listopada będą mogli uczestniczyć w specjalnym programie promocyjnym. (będzie można powalczyć o cenne nagrody, bezpłatne szkolenia etc.)

ZapraszamyI - Zapisy trwają - wtorek 20 i 27 września - SP 10 w Tarnobregu

- godz 18.00 - młodzież gimnazjum i szkoły średnie

- gpodz. 16. 00 - klasy IV-VI

UWAGA dzieci z klas 0-III. Zajęcia z Hip hopu w grupie najmłodzszej prowadzone są jako cześć zajęć tanecznych dla tej grupy wiekowej. Oprócz hip hopu program obejmuje również inne rodzaje tańców. Informacje o zapisach - w zakładce zapisy.

 

 

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.