Samba Tarnobrzeg
2 września 2021

Historia BAKCYLI - Czyli jak to się zaczęło.

Historia BAKCYLI - Czyli jak to się zaczęło.
Opowiemy Wam historię skąd BAKCYLE – pożyteczne bakterie różnych pasji znalazły się na ziemi.
Będzie to początek naszej wspólnej wyprawy, która polegać będzie na odszukaniu rozrzuconych po całej ziemi i pogubionych BAKCYLI. Zbierzcie więc siły i wyruszajcie do krainy fantazji, tańca, sportu i nauki. Czekaja tam na was ciekawe przygody, zagadkido rozwiazania, wiele niespodzianek i.... kapitalne nagrody. Tak więc przeczytajcie jak to wszystko się zaczęło.

Dawno, dawno temu w odległej GALAKTYCE...
Międzygalaktyczna rada nauki i sportu zauważyła niepokojące zjawisko.
Zaobserwowano, że zaczęły ginąć całe cywilizacje których, członkowie wcześniej pogrążali się w lenistwie, lub całymi dniami przesiadywali przed ekranami swoich holograficznych komputerów.
Rada galaktyczna poprosiła najmądrzejszą cywilizację WIEDZOLUDZI aby zbadała to zjawisko i opracowała ratunek dla wszechświata.
Najpierw tajni wywiadowcy udali się na zarażone nieróbstwem planety. Zebrano ponad milion gigabajtów danych.Do pracy zatrudniono najzdolniejszych WIEDZOLUDZI. Po 3 latach naukowcy w tajnych laboratoriach – wyhodowali BAKTERIE PASJI – Nazywały się one BAKCYLE. 
Bakterie te okazały się jedynym lekarstwem dla wszechświata. 
A w jaki sposób BAKCYLE znalazły się na ziemi i trafiły do naszej szkoły? O tym dowiecie się na naszych zajęciach...

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.