Samba Tarnobrzeg
1 września 2021

Dni otwarte za nami - było SUPER

Dni otwarte za nami - było SUPER

Już od jutra zapisy ruszają pełną parą. Dzisiaj jednak jeszcze kilka słów o dniach otwartych. Było bardzo sympatycznie, dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili.

Zaczęło się wszystko zgodnie z planem w niedzielę. To był w naszej Szkole Dzień Rodzinny...to znaczy do wspólnej zabawy zaprosiliśmy całe rodziny. Przez 6 godzin trwała pogoń za BAKCYLAMI, naszymi sympatycznymi bakteriami różnych pasji. W tym szczególnym dniu rodzice mieli okazję powalczyć o sambową kasę (bakcyle) dla swoich dzieci. Były zadania plastyczne, ruchowe i .... umysłowe. Bank Bakcyla wypłacił ponad 5000 bakcyli. Na koniec wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali od nas upominki i oczywiscie umówiliśmy się na kolejne spotkania.

Poniedziałek z kolei był dniem młodzieżowym. Postanowiliśmy w tym dniu nauczyć wszystkich chętnych tańca, który czasie pandemii połączył miliony ludzi - Jerusalema. Od takiego planu się zaczęło a skończyło na ... mini szkoleniu z afro dance i street dance z Dunią Pacheco. Dunia jest mentorką tańca zapraszaną na warsztaty taneczne między innymi do Stanów Zjednoczonych, Rosji i Chin - prowadzi też zajęcia na terenie całej Europy.

Jak to się stało , że przyjechała do nas. Prawda jest prosta - pasja zbliża ludzi - w naszym wypadku pasja taneczna!

Po prostu pozytywnie zakręceni ludzie dogadają się zawsze i sobie pomogą. To działa niezależnie od narodowości, pochodzenia, czy koloru skóry. Dunia! dzięki raz jeszcze, miło być na twojej liście warsztatowej obok Miami, Moskwy i kilku innych "miasteczek". poniżej kilka fotek z dni otwartych. Więcej zdjęć w naszej galerii.

Wieczory zarezerwowaliśmy dla dorosłych. Były spotkania z naszymi dorosłymi tancerzami i możliwosć uzyskania wszystkich niezbędnych informacji o naszych zajęciach.

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.