Samba Tarnobrzeg
26 sierpnia 2021

DNI OTWARTE I ZAPISY

DNI OTWARTE I ZAPISY

29 sierpnia - Dzień rodzinny w Szkole Tańca Samba 

11.00 - pierwsza tura - wejście dla rodzin które wstają wcześniej:)
14.00 - druga tura - wejście dla rodzin które lubią pospać dłużej:)

Tylko w tym jednym magicznym dniu będzie można własnoręcznie wykonać talizman i zdobyć hasło przenoszące Was do krainy wyobraźni i fantazji w której mieszkają BAKCYLE – nasze pożyteczne bakterie różnych pasji. To bardzo tajemnicze miejsce, które odwiedzać będziemy przez cały rok. Nawet po krótkim pobycie w  krainie Bakcyli rodzice chętniej spełniają prośby dzieci a dzieci z chęcią zaczynają sprzątać swoje pokoje :) więc na pewno warto tam zaglądnąć.

30 sierpnia - Zapraszamy młodzież 

12.00 zaczynamy w samo południe!

To będzie przedostatni dzień wakacji więc - zróbimy razem coś fajnego - nakręćmy taneczny filmik. Plan jest prosty. Najpierw kilka chwil nauki i dobrej zabawy  - czyli małe szkolenie i nauka popularnego social dance: Jerusalema, a potem kręcimy sympatyczny filmik  z użyciem drona i kilku innych bajerów.  Tym sposobem będzie mozna dołączyć do milionów osób, które ten taniec zdołał połączyć w dobie pandemii. Bo w tańcu jest moc zbliżania ludzi. Uwaga! poznacie niesłychanie ciekawą osbę ktura poprowadzi zajęcia. 

31 sierpnia - od 15.00 Specjalne zajęcia dla najmłodszych dzieci w wieku 6 - 10 lat

Będzie czas na poznanie Sambowych zwyczajów, zdobywanie pierwszych Bakcyli, będzie też można spróbować nauczyć się fajnego rozgrzewkowego tańca. No i na koniec – kontrolowane szaleństwo na dmuchańcach. Zabawa na zakończenie wakacji gwarantowana.

Każdego dnia tzn 29, 30 i 31 sierpnia - wieczorem o 18.00 zapraszamy osoby dorosłe. Można przyjść parami, można też do nas zaglądnąć bez osoby towarzyszącej. Na wszystkich chętnych czeka Czeka na was  – miłe spotkanie z fajnymi ludźmi – opowiemy dlaczego taniec jest magią i jak wpływa na zdrowie. Będzie można porozmawiać z osobami które uczęszczają na nasze zajęcia od wielu lat i dowiedzieć się dlaczego taniec stał się dla nich pasją.

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.