Samba Tarnobrzeg
3 września 2020

Nauka Tańca dla DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY

Nauka Tańca dla DOROSŁYCH I MŁODZIEŻY

Ważna informacja: zajęcia odbywają się w naszej siedzibie, w Tarnobrzegu przy ulicy Sienkiewicza 55A. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji tel. 15 822 58 82 lub  tel.kom:  513 254 236, email samba@stsamba.pl

 

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO I UŻYTKOWEGO (DOROŚLI i MŁODZIEŻ)


Zapisy i pierwsze spotkania:  

Piątek 19,30  zaczynając 11 września  2020
Soboty 19.00 zaczynając od 12 września 2020


Można dopisać się później, ale zawsze warto być od początku.

Prawdopodobnie będą dwie grupy : piątkowa   i sobotnia do wyboru. Można chodzić na jedną z dwóch grup lub na obie.

Kurs ten obejmuje na początku przede wszystkim naukę discofoxa (czyli popularne 2 na 1) i potem wszystkich ­tańców towarzyskich m.in. walc angielski i wiedeński, tango, quickstep, foxtrot, samba, rumba, cha-cha, jive. Nie zapomnimy również o rock and roll'u i disco blues'ie. Zajęcia prowadzone są w systemie stopni tanecznych, każdy stopień to 10 godzin zegarowych zajęć.

Program kursów pomyślany został w ten sposób, aby podczas pierwszych stopni nauki główny nacisk położyć na taniec użytkowy czyli uczymy najbardziej popularnych tańców, które mogą przydać się podczas każdej imprezy tanecznej poczynając od wesela na sylwestrze, studniówce, czy karnawale kończąc. Zaczynamy od podstawowych i najprostszych choreografii. Kolejne stopnie, to coraz więcej tańców i figur, ale też coraz więcej techniki i dbałości o szczegóły. Nasi najbardziej zaawansowani dorośli tancerze, tańczą w naszej szkole od wielu lat. Obecnie do naszej  Szkoły Tańca Samba Dorosłego Tancerza, uczęszcza ponad 100 osób - warto dołączyć do tej grupy dorosłych pasjonatów tańca, zaczynając naukę w grupach początkujących. Z wieloletnich doświadczeń wiemy – ten kurs uzależnia:)

Opłata za kurs – 140 zł/stopień - (10 godz. zegarowych). Zajęcia jeden raz w tygodniu po 1 godz zegarowej (z możliwością wydłużenia zajęć)

 

ZAPISY ON LINE (DOROŚLI) -  TUTAJ 


ZAPISY ONLINE (MŁODZEŻ) -  TUTAJ


SALSA PARAMI (DOROŚLI i MŁODZIEŻ)

Zapisy i pierwsze spotkania:
Środa 20.00 zaczynając od 12  września.

Można dopisać się później, ale zawsze warto być od początku.

SALSA to oddzielny rodzaj kursów w naszej szkole. To popularny obecnie taniec o pochodzeniu karaibskim, tańczony do muzyki również nazywanej salsą. Salsa po hiszpańsku oznacza sos lub smak, sugerujący pikantne i aromatyczne doznania, zarówno w tańcu jak i muzyce. Postaramy się więc, żeby było gorąco. Podobnie jak kursy tańca towarzyskiego, salsa będzie prowadzona systemem stopni tanecznych i odbywać się będzie 1 raz w tygodniu po 1 godzinie zegarowej (z możliwoscią wydłużenia zajęć)

Opłata za kurs  – 150 zł/ jeden stopień (10 godz. zegarowych)


ZAPISY ON LINE (SALSA PAR DOROŚLI/MŁODZIEŻ)  - TUTAJ

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.