Samba Tarnobrzeg
22 maja 2019

Turniej za nami było super:)

Turniej za nami było super:)

28 Turniej Tańca Towarzyskiego za nami. W tym roku postawiliśmy na zaszczepianie tanecznej pasji. 30 osób obsługi turnieju wspartych przez naszych najstarszych uczniów ogarnęło 600 początkujących tancerzy i ponad 1000 osobową widownię. Pracowaliśmy ramię w ramię z naszymi najstarszymi tancerzami, nauczycielami i przyjaciółmi szkoły. Bez pełnej współpracy tak wielu osób na pewno by się to nie udało. Fajnie jest mieć świadomość, że mamy w szkole młodzież, która jak trzeba to "ogarnia" rzeczywistość, mimo że podczas przygotowań i treningów nie zawsze jest cukierkowo i całuśnie- ale jak to mówią w ogniu hartuje się stal. Pomogli przy rejestracji par, "obsłudze" 7 i 8 latków, wydawali nagrody no i oczywiście międzyczasie zatańczyli pokazy dla publiczności. Z tej harmonii działania i zaangażowania jesteśmy tak samo dumni jak z poziomu tańca, który prezentują.
Jeszcze raz wielkie dzięki tegorocznym sponsorom. Firma Piotrowice 2 właściciel marek Satyn i Stabil - to już nasz sprawdzony dobry przyjaciel. Dziękujemy również Urzędowi Miasta w Tarnobrzegu, firmom Wiktor Meble, Eurobenz, Walbud i Cegielni Siedleszczany.


Kilka fotek poniżej.
Więcej w galerii zdjęc i na nadwisla24.pl -> https://tiny.pl/t9slm

 

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.