Samba Tarnobrzeg

Miejsce zajęć:

Zajęcia odbywać się będą w siedzibie szkoły w Tarnobrzegu przy ul. Sienkiewicza 55A, obiektach MOSiR-u i na terenie Tarnobrzega – w zależności od potrzeb scenariuszowych.

W zajęciach mogą brać udział dzieci w wieku 6 - 13 lat niezależnie od tego czy uczęszczają na zajęcia w ST Samba w ciągu roku szkolnego. Uczestnicy po zakończeniu zapisów zostaną podzieleni na grupy wiekowe.

W ramach oferty zapewniamy:

1. Każdego dnia zajęcia w godz. od 8.00 - 16.00 wg scenariusza danego Turnusu.
Punktami stałymi każdego turnusu są:
- 2 godziny zajęć tanecznych każdego dnia (specjalne wakacyjne układy nie związane z zajęciami odbywającymi się w ciągu roku) 
- jeden dzień „Party nad jeziorem” . Program pozostałych dni i aktywności dziennych ułożony jest w ten sposób aby turnusy różniły się programowo. Jeśli ktoś zdecyduje się na dwa turnusy - na pewno nie będzie się nudził. 

RAMOWY OPIS PROGRAMU I AKTYWNOŚCI ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

2. Wyżywienie: - biorąc pod uwagę długoletnie doświadczenie proponujemy: drugie śniadanie dzieci przynoszą z domu - napoje zapewnimy. Zapewnimy drugi posiłek w formie lekkiego lanchu około godz 14.00. Zadbamy też o zdrowe przekąski.

3. Opiekę pedagogiczną i instruktorską.

4. Grupy maksymalnie 15 osobowe.

5. Ubezpieczenie NW.

6. W ramach opłaty zapewniamy wszystkie potrzebne do realizacji scenariusza rekwizyty, materiały plastyczne, wyposażenie etc.

7. Każdy z uczestników otrzyma minimum 250 Bakcyli (po 50 za każdy zaliczony dzień). Dodatkowe (nawet 400) Bakcyli czeka za wykonywanie zadań specjalnych. Wszystkie punkty będzie można wymienić na nagrody w sklepie Bakcyla.

Zapiszć można się:  TUTAJ

Informacje i pytania: e-mail: samba@stsamba.pl lub tel. 15 8225882

Warunki kwalifikacji:

Warunkiem zakwalifikowania na półkolonię jest oddanie wypełnionej karty uczestnika i wpłata pełnej należności za turnus na nasze konto.

Opłata za „Wakacje Pełne Pasji” wynosi:

500 zł za osobę za turnus

UWAGA - będzie można uzyskać zniżki na półkolonię u naszych partnerów - informacje o promocjach zamieścimy na naszym fanpage’u

Termin wpłaty:

do 30 czerwca 200 zł tytułem potwierdzenia uczestnictwa pozostała kwota do dnia rozpoczęcia danego turnusu. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa w czasie krótszym niż 5 dni przed rozpoczęciem turnusu zwrot zaliczki nie przysługuje.

Wpłaty należy dokonywać na konto:

NPOW Źródło Pasji, 39-400 Tarnobrzeg, ul. Wyspiańskiego 8/81Santander Bank Polska S.A. numer konta: 89 1090 2590 0000 0001 3115 6363

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.