Samba Tarnobrzeg
6 września 2018

Zapisy dla osób dorosłych i młodzieży

Zapisy dla osób dorosłych i młodzieży

Ważna informacja: wszystkie zajęcia, odbywają się w naszej nowej siedzibie, w Tarnobrzegu przy ulicy Sienkiewicza 55A. Po przeczytaniu informacji, w razie pytań czy wątpliwości, prosimy o telefon do prowadzącej zajęcia p. Doroty - 513 254 236


W tym roku przygotowaliśmy kilka nowości, ale zacznijmy od tego co sprawdzone i dobrze znane:

 

Kurs Tańca Towarzyskiego

Zapisy i pierwsze spotkania:  24  września i 1 października (poniedziałek) godz. 18.00 Sienkiewicza 55A. Można dopisać się później, ale zawsze warto być od początku.

Kurs ten obejmuje naukę wszystkich ­tańców towarzyskich tj. m.in. walc angielski i wiedeński, tango, quikstep, foxtrot, samba, rumba, cha cha, jive. Nie zapomnimy również o rock and roll'u i discofoxie (2na1). Zajęcia prowadzone są w systemie stopni tanecznych, każdy stopień to 10,5 godziny zegarowej zajęć. Zaczynamy od podstawowych tańców i najprostszych choreografii na pierwszym stopniu. Kolejne stopnie, to coraz więcej tańców i figur, ale też coraz więcej techniki i dbałości o szczegóły. Nasi najbardziej zaawansowani dorośli tancerze, tańczą w naszej Szkole od wielu lat. Obecnie do naszej  Szkoły Tańca Samba Dorosłego Tancerza, uczęszcza ponad 100 osób - warto dołączyć do tej grupy dorosłych pasjonatów tańca, zaczynając naukę w grupach początkujących. Zajęcia odbywają się 1x w tygodniu po 1,5 godz. zegarowej. Z wieloletnich doświadczeń wiemy – ten kurs uzależnia:)

Opłata za kurs – 120 zł/stopień - 10,5 godz zegarowej (14 godz lekcyjnych).Można dopisać sie później, ale zawsze warto być od początku.
Zajęcia jeden raz w tygodniu po 1,5 godz zegarowej

 

Kurs Tańca Użytkowego.

Nazwany przez nas Kurs tańca last minute

Zapisy i pierwsze spotkania: 22  i 29 września (sobota) godz. 19.00  Tarnobrzeg Sienkiewicza 55A

Program zawiera naukę specjalnie dobranych tańców i figur najczęściej używanych podczas imprez tanecznych z discofoxem (2na1) na czele. Po ukończeniu tego kursu impreza karnawałowa, wesele czy studniówka na pewno będzie bardziej satysfakcjonująca. Kurs ten może być również przygotowaniem do Waszego pierwszego tańca – po jego ukończeniu, ułożenie i nauczenie się choreografii pierwszego tańca na pewno będzie łatwiejsze. Kurs przeznaczony jest dla osób, które w krótkim czasie chcą poznać podstawy poruszania się do muzyki.  Zajęcia  odbywają się 1 raz w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej.

Opłata za kurs – 120 zł/stopień - 10,5 godz zegarowych (14 godz lekcyjnych)Można dopisać się później, ale zawsze warto być od początku.

 

Salsa.

Zapisy i pierwsze spotkania: 20 i 27  września (czwartek) godz. 18.00 Tarnobrzeg Sienkiewicza 55A. Można dopisać się później, ale zawsze warto być od początku.

W tym roku salsa zagości w naszej szkole jako oddzielny rodzaj kursów. To popularny obecnie taniec o pochodzeniu karaibskim, tańczony do muzyki również nazywanej salsą. Salsa po hiszpańsku oznacza sos lub smak, sugerujący pikantne i aromatyczne doznania, zarówno w tańcu jak i muzyce.Postaramy się więc, żeby było gorąco. Podobnie jak kursy tańca towarzyskiego, salsa będzie prowadzona systemem stopni tanecznych i odbywać się będzie 1 raz w tygodniu po 1,5 godziny zegarowej.

 

Opłata za kurs – 150 zł/ jeden stopień - 10,5 godz zegarowej (14 godzin lekcyjnych)

 

 

Newsletter

Co to?

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, podaj w poniższym polu swój adres e-mail, a my będziemy informować Cię o aktualnych wydarzeniach.